Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
22. nov 2017
478 

Už viete čo si kúpite? Black Friday sa rúti na Slovensko a prináša so sebou uragán zliav!

Najväčšia zľavová akcia je tu a prináša so sebou mega zľavy. Chcete vedieť, kde sa naozaj oplatí nakupovať a ako ušetriť ešte viac? Tak potom rozhodne čítajte až do konca. Špeciálne pre Vás sme totiž pripravili zoznam obchodov, v ktorých nakúpite najvýhodnejšie.

Chcete ušetriť ešte viac?

Tento rok zavíta Black Friday do našich končín 24.11. a potrvá do 27. novembra. Na nákupy máte teda štyri dni, ktoré určite využite naplno. Ceny vo vašich obľúbených obchodoch budú totiž rekordne nízke a to je ten správny čas, kedy by ste sa mali vrhnúť na poriadne vianočné nákupy! Ale poďme sa na to pozrieť pekne postupne.

4 kroky k efektívnejšiemu nakupovaniu

Ešte skôr, ako sa necháte pohltiť tornádom zliav, prečítajte si zopár užitočných rád, vďaka ktorým ušetríte nielen drahocenný čas, ale aj peniaze. Základom úspechu je precízna príprava.

1. Hneď na úvod si pospomínajte na ľudí, ktorých chcete obdarovať. Nezáleží na tom, či si ho naťukáte do mobilu alebo spíšete do diára, ale urobte to. Nechcete predsa na niekoho zabudnúť, no nie?

2. Teraz, keď už máte zoznam kompletný, prichádza čas na to, aby ste sa zamysleli nad samotným darčekom. Hoci sa medzi vašimi blízkymi isto nájdu aj takí, ktorí vám ochotne spíšu celý zoznam prianí, nespoliehajte sa na to.  Zabudnite na ponožky či pyžamá a obdarujte svojich najbližších originálnym darčekom.

3. Tak, keď máme oba zoznamy napísané, je čas vydať sa na prieskum. Nebojte sa, nemusíte nikam chodiť. Pohodlne sa usaďte a prehliadnite si ponuku e-shopov, v ktorých sa daný tovar nachádza. Vyberajte, porovnávajte – v mnohých obchodoch siahajú zľavy až do výšky – 80%. Získate tak prehľad o tom, koľko vás vaše vianočné nakupovanie bude stáť a kedy sa oplatí nakupovať.

4. Na záver ešte jedna dôležitá rada – stanovte si výšku rozpočtu a držte sa ho!

Tip od nás:Pokiaľ chcete, aby boli vaše nákupy ešte výhodnejšie, rozhodne navštívte portál Vašekupóny.sk, kde okrem zoznamu e-shopov zapojených do zľavovej akcie Black Friday, nájdete aj ďalšie skvelé zľavy, vďaka ktorým ušetríte ešte viac.

Na čo sa môžete tešiť?

Tak ako vlani, aj tento rok sa do akcie prihlásili desiatky populárnych e-shopov, poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré to sú.

Nákup elektroniky patrí počas dní Black friday určite medzi ten najvyhľadávanejší. Koniec koncov, niet sa ani čomu diviť, nejde predsa o zrovna lacnú záležitosť. Ak hľadáte kvalitné malé alebo veľké spotrebiče, televízor, notebook či mobil a nechcete za neho utratiť more peňazí, určite vás potešia zľavy v e-shopoch ako Alza, Andreashop, TPD, Mobelego či Okay.

Nákup si však rozhodne nenechávajte na poslednú chvíľu. Mnohé e-shopy ponúkajú zľavy len do výpredaja zásob. Na skvelé akcie nepochybne natrafíte aj v populárnych obchodných domoch. Hej, Market24, Feedo, Bonatex či Bambino ponúkajú naozaj takmer všetko od elektroniky až po oblečenie.

Čierny piatok je výborným obdobím práve aj na nákup nábytku alebo iných bytových doplnkov, ktoré vyčarujú z vášho príbytku domov.

No a v zozname samozrejme nechýbajú ani obchody s módou, kozmetikou a šperkami. Veď napokon, nakupujú najmä ženy, tak prečo by mal tento sortiment chýbať. V ponuke nájdete napríklad obchody ako Answear, Baťa, Bilboo, Bigbrands, Bonprox, Cellbes, Deichmann, Elnino, Manstyle, Nahodsa, Notino, Spartoo, Sizeer, Zoot, Timestore, Najzlato alebo MojeHodinky a ešte mnoho ďalších. Pre väčší prehľad si nezabudnite prezrieť celú ponuku, takáto príležitosť sa tak skoro opakovať nebude.

    Odporúčame