pr_clanok
16. feb 2015

Vyhrajte poschodovú posteľ

Máte jedno, dve alebo tri deti? Málo miesta? Alebo veľa miesta a chuť urobiť z detskej izby niečo výnimočné? Postele RICO predstavujú ten najlepší výber, ktorý mapuje súčasné trendy v bývaní a nezruinuje Vašu peňaženku.

Internetový obchod www.postielkypostele.sk Vám predstavuje novinku vo svojej ponuke. ‑ Postele z edície RICO.

Postele RICO sú vyrobené z kvalitného borovicového dreva a MDF. Všetky hrany postele sú zaoblené kvôli bezpečnosti Vašich drobcov a ošetrené lakom na detský nábytok. Dodatočná zábrana chráni Vaše deti pred vypadnutím a v prípade potreby sa dá odmontovať. Naviac odkladací priestor pod posteľou ukryje všetky poklady Vašich detí, alebo ho jednoducho použijete na uschovanie posteľnej bielizne.

Postele z edície RICO – to je až 500 variant farebných odtieňov, typov a veľkostí. Nahliadnite k nám a vyberte si posteľ, ktorá Vašim deťom spríjemní chvíle oddychu, ale aj zábavy. Možností na výber je naozaj veľa.

Chcete vyhrať pre Vaše deti poschodovú posteľ z edície RICO? Súťaž nájdete TU.

RICO 1 – jednolôžková posteľ 

Moderná. Funkčná. Pohodlná. Bezpečná. Kvalitná. Najlepší výber, ktorý vyjadrí individualitu Vášho drobca. Atraktívne odtiene, bezpečnostná zábrana, odkladací priestor. Jednoducho paráda.

Dostupné rozmery: 160x80cm, 185x80cm, 200x90cm

RICO 2 – posteľ s prístelkou

Praktická a variabilná.  Druhé, výsuvné lôžko využijete pri nečakanej návšteve alebo, po odložení matraca, ako odkladací priestor na hračky, či posteľnú bielizeň.

Dostupné rozmery: 160x80cm (prístelka 150x80cm), 185x80cm (prístelka 175x80cm), 200x90cm (prístelka 190x90cm)

RICO 2 – poschodová posteľ

Kreatívna. Ušetrite miesto na spanie, zvýšite tak miesto na hranie! Priestor navyše je vždy výhoda. Poschodová posteľ RICO 2 umožní dvom deťom vyspať sa na mieste, kde by sa normálne zmestilo iba jedno dieťa. Pri troške šikovnosti môžete zmeniť spodnú posteľ na pracovný kútik pre Vaše dieťa, zatiaľ čo horná posteľ bude stále slúžiť na spanie. Fantázii sa medze naozaj nekladú....čo takto zmeniť Vašu poschodovku na bunker alebo „domček na strome“? J

Dostupné rozmery: 160x80cm, 185x80cm, 200x90cm

RICO 3 – poschodová posteľ

Atraktívna a ekonomická.  Zvoľte si RICO 3 a už Vám nič nebráni v tom, aby sa Vaše ratolesti zmestili aj do malej detskej izbičky. Ušetríte priestor na hranie, ušetríte aj peniaze. Naše poschodové postele sa totiž dajú rozložiť na dve plnohodnotné samostatne stojace postele. Prístelka navyše sa môže občas veľmi hodiť, hlavne ak sa u Vás rozhodne prenocovať kamarát či kamarátka Vašich detí.

Dostupné rozmery: 160x80cm (prístelka 150x80cm), 185x80cm (prístelka 175x80cm), 200x90cm (prístelka 190x90cm)

Začni písať komentár...

Odošli