Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
17. jan 2018
358 

Vylaďte si večer presne podľa svojich predstáv!

Poznáte to: V práci ste sa mohli pretrhnúť a pri večernom nákupe v obchode ste od únavy ledva dokázali rozlúštiť cenovky. Nechcete už nič riešiť, len si pokojne sadnúť na gauč a dopriať si svoj obľúbený program. Pátranie netrvá príliš dlho - určite ho nájdete v prvej desiatke staníc, ktoré máte predvolené na ovládači. 

Čas sú peniaze

A platí to aj naopak. Viac než kedykoľvek predtým je pre nás prioritou zmysluplne tráviť voľné chvíle a nestrácať čas neustálym hľadaním. Pár dobrých priateľov, šesť obľúbených tričiek, v ktorých sa cítime perfektne, niekoľko vyskúšaných receptov, ktoré zaručene uspokoja prázdny žalúdok. 

A čo s načatým večerom? Možno aj vy máte k dispozícii sto či viac TV staníc a tiež neodbytný pocit, že o ich programoch nemáte žiadnu predstavu. Väčšina z nás má desať až dvadsať obľúbených staníc a ostatným nevenuje pozornosť. Viete, aký kanál máte na čísle 78? Skúste si ho naladiť a spomenúť si, kedy ste ho naposledy sledovali?

Možno vás to štve a v novom roku by ste radi čo-to ušetrili. Zoškrtali pár menej dôležitých položiek a sústredili sa na to, čo vás naozaj baví a čo pravidelne využívate. Presne toto vám ponúka plustelka.sk

TV programy ušité na mieru

Sledujete a platíte len to, čo máte najradšej a čomu skutočne rozumiete. Vyladená skladba programov, namixovaná pre každého člena vašej rodiny. Či už máte slabosť pre filmy, dokumenty alebo rodinné relácie. Často si púšťate hudobný kanál a nedokážete odtrhnúť deti od rozprávok? Aj v tom prípade si so službou plustelka.sk prídete na svoje. Rýchlo nájdete obľúbený film či seriál bez nutnosti prepínať stovky kanálov. A od januára je v ponuke aj detský program Minimax so svojimi super novými seriálmi.   

Nechcete, aby vám niečo ušlo, zatiaľ čo varíte večeru pre svojich blízkych? Príjem televízneho signálu cez anténu je jednoduchý a možný dokonca aj cez štýlovú izbovú anténu. Tá vám umožní pohodlne pridať ďalší televízor v kuchyni, detskej izbe či hociktorej miestnosti vo vašej domácnosti.

Plustelka prináša okrem voľného vysielania štandardných programov bez poplatkov aj balík 20 najobľúbenejších kanálov v slovenskom a českom jazyku. Zbytočne sledovanie televízie nepreplácajte. Veď na čo platiť za to, čo nevyužívate?