Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
27. jún 2017
337 

Zábava pre deti vo Veľkom Mederi

Ak premýšľate o tom, kam s deťmi na výlet, skúste navštíviť aquapark vo Veľkom Mederi.

Počas celého leta organizuje pre deti veselé animačné programy. Vytvorený bude ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo vy, rodičia alebo príbuzní môžete pokojne relaxovať.

Deti majú tak isto vytvorený skvelý priestor vo vonkajšom detskom bazéne s hracími elementmi ako vodný lievik a vodné delo. Stredisko ďalej ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Návštevníkom poskytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu, alebo do pestrofarebného lievika.

Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov. Pre návštevníkov bude otvorených až 10 bazénov. Geotermálna voda v stredisku má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci.

Počas letnej sezóny zaplatí dospelý návštevník za celodenný pobyt 9,50 Eur. Rodinný balík určený pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vyjde rodinný rozpočet na 22,0 Eur.

Pre ubytovaných hostí sú poskytnuté extra zľavy. Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie.

Viac informácií nájdete na www.thermalcorvinus.sk