Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
2. okt 2017
287 

Zima už s krásou vašej pokožky nezamáva

Skutočná zima síce nastane až o niekoľko týždňov, vašu pokožku však na ňu môžete začať pripravovať už teraz. Včasná príprava a pravidelná starostilivosť o pleť vám môže po príchode prvých mrazivých dní výrazne uľahčiť prácu. Pozrite sa na produkty, s ktorými ľahko dosiahnete skvelé výsledky.

Rovnako ako sa v zime chránime teplým oblečením a pokrývkami hlavy, je dôležité myslieť aj na vašu pleť. Hoci to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, zima je pre vašu pokožku podobne náročným obdobím, ako leto. Musí sa síce vysporiadať s inými výzvami než v lete, no pre zachovanie jej dobrej kondície je potrebné starať sa o celé telo.

Najtypickejšími situáciami sú v zimnom období predchody z mrazivého počasia do vykúrených interiérov. Časté striedanie prostredia dá pokožke poriadne zabrať a môže ju viditeľne poškodiť. Predíďte nežiaducim následkom zimného obdobia a začnite s prípravou už v týchto dňoch.

Pravidelná starostlivosť  výber správnych produktov je kľúčom k úspehcu. Nakoľko je pleť s prichádzajúcou jeseňou vystavená nežiaducim vplyvom ako silný vietor, časté zmeny teplôt a chlad, rýchlo sa vysušuje a stráca vitalitu.  Aby bola vaša pokožka hydratovaná, pevná a zdravo vyzerajúca, odporúčame vyskúšať produkty značky Lactovit. Konkrétne sadu LACTOUREA, ktorá obsahuje 10% Lactourey, teda výnimočný komplex kyseliny mliečnej a čistej urey. Pri pravidelnom používaní produktov z tohto radu dosiahnete účinnú rehydratáciu vrchnej vrstvy vašej pokožky, vďaka čomu bude lepšie chránená pred vplyvmi vonkajšieho prostredia a naviac bude hladšia a pružnejšia.

Na kompletnú rehydratáciu celého tela je určené LACTOUREA regeneračné telové mlieko (MOC – 250 ml za 4,59€, 400 ml za 5,88€) Zlepšuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky a výrazne zvyšuje jej hydratáciu. Účinne odstraňuje  odumreté kožné bunky a zanecháva pleť príjemne hebkú. Po použití sa telové mlieko okamžite vstrebáva.

Sprcha je aj napriek nepriaznivým vonkajším vplyvom stále zdrojom kvalitného relaxu. Z tohto dôvodu ponúka Lactovit LACTOUREA regeneračný sprchový gél. MOC - 300 ml za 2,66 €, 500 ml za 4,05 €) Dokonale hydratuje pokožku  a vďaka kyseline mliečnej má naviac protizápalové a antibakteriálne účinky.  Zlepšuje prirozdneú ochrannú funkciu pokožky a obnovuje jej mäkkosť.

Takmer každý má skúsenosť s tým, že v zime trpia najviac ruky, ktoré väčšinou nemajú adekvátnu ochranu. V týchto prípadoch vám však pomôže regeneračný krém na ruky LACTOUREA (MOC – 2,95 €). Je určený pre prasknuté a citlivé ruky a vďaka ochrane proti UV žiareniu pomáha zabrániť tvorbe pigmentových škvŕn. Rýchlo schne a môžete ho použiť kedykoľvek počas dňa.

Vďaka jedinečnému a inovatívnemu zloženiu LACTOSOMAS patrí vyššie spomenuté telové mlieko spolu s regeneračným sprcovým gélom k výnimočným produktom na trhu. Mikrokapsule LACTOSOMAS obsahujú účinné zložky mlieka (proteíny, menarály a vitamin) ktoré vďaka postupnému uvoľňovaniu vyživujú všetky tri vrstvy pokožky.

Produkty značky Lactovit kúpite vo väčšine bežných drogérií.

Viac informácií na www.lactovit.sk

    Odporúčame