icon
avatar
pravnikka
Správa bola zmenená    28. sep 2019    

Ahojte,mate skusenosti s plosticami? Dcere sa v jedno rano vyhodili vyrazky , a to amme novo postaveny dom,takze nejde mi do hlavy odkial sa mohli vziat. Dakujem foto v komente

avatar
28. sep 2019
avatar

nemusia to byt hned plostice ci?

28. sep 2019
avatar

Ak máte ploštice, tak tie sa dajú domov priniesť

28. sep 2019
avatar

My sme mali to iste nedávno, dedukujem od mravca lebo toto doniesla vždy z vonku a zahradny domcek má na tráve položený tak keď tam sedela myslím že skôr mravec ju postipal

28. sep 2019
avatar

@ivka9911 tiez. Ja sama som bola dostipana. Do teraz neviem ci mravec alebo komar. Ale bolelo to neskutocne. Trvalo to 2tyzdne a ostali mi po tom normalne modriny.

28. sep 2019
avatar

Baby este prilozim foto,nik nie je dostipany iny ale som z toho na nervy,dr ze nevie,pohotovost nevedia moze byt aj reakcia na potraviny

28. sep 2019
avatar
28. sep 2019
avatar

Teraz je v kurze choroba ruky nohy usta nebude to ono?

28. sep 2019
avatar

To nepoznam,ale brali jej crp vsetko v poriadku. Ma to iba na nohach,trochu na tvaricke,myslela som ze kiahne ale ze malo vodnate.

28. sep 2019
avatar

No to je infekcne tiez tak skuste pozriet na nete ale mne sa zda ze toto bude kludne napiste do skupiny : zdravotnici na MK

28. sep 2019
avatar

@pravnikka nooo aj ked je to neuveritelne plostice si mozes domov doniest aj s uplne novym nabytkom....

28. sep 2019
avatar

hadam nie:(

28. sep 2019
avatar

hadam to nebudu plostice

28. sep 2019
avatar

Mala som kusance od plostic ale nejak vyzerali inak. Ja si pamätam ze som si pocas dna lahla a odkita a videla som normalne ze poostica vyliezla a sla namna ;) skuste . Alebo nech si niekto iny lahne tam kde spi dcerka ak bude dostipany je to cosi

28. sep 2019
avatar

Este dme dnes nasli toto ale to je trus len neviem z coho

29. sep 2019