Ahojte,mate skusenosti s plosticami? Dcere sa v jedno rano vyhodili vyrazky , a to amme novo postaveny dom,takze nejde mi do hlavy odkial sa mohli vziat. Dakujem foto v komente

nemusia to byt hned plostice ci?
Ak máte ploštice, tak tie sa dajú domov priniesť
My sme mali to iste nedávno, dedukujem od mravca lebo toto doniesla vždy z vonku a zahradny domcek má na tráve položený tak keď tam sedela myslím že skôr mravec ju postipal
Baby este prilozim foto,nik nie je dostipany iny ale som z toho na nervy,dr ze nevie,pohotovost nevedia moze byt aj reakcia na potraviny
Teraz je v kurze choroba ruky nohy usta nebude to ono?
To nepoznam,ale brali jej crp vsetko v poriadku. Ma to iba na nohach,trochu na tvaricke,myslela som ze kiahne ale ze malo vodnate.
No to je infekcne tiez tak skuste pozriet na nete ale mne sa zda ze toto bude kludne napiste do skupiny : zdravotnici na MK
hadam nie:(
hadam to nebudu plostice
Mala som kusance od plostic ale nejak vyzerali inak. Ja si pamätam ze som si pocas dna lahla a odkita a videla som normalne ze poostica vyliezla a sla namna ;) skuste . Alebo nech si niekto iny lahne tam kde spi dcerka ak bude dostipany je to cosi
Este dme dnes nasli toto ale to je trus len neviem z coho


