icon
3 / 1382
kakaovník
avatar

Ach jo. Kam sa hrabe tiramisu a cheescakes. Nad domáci poctivy zavin niet. A ešte slivkovy kysnuty s kopou posypky .

25. aug 2014
avatar

Prosím recept na plnku kakaovu,cesto asi kysnute či?

25. aug 2014
avatar

@suem aj ten robievam, mám ho v albume 🙂

25. aug 2014
avatar

@anitar cesto je kysnuté, plnka - rozvaľkané cesto pokvapkám roztopeným margarínom, posypem zmesou kakaa a kryštálového cukru, znova hojne pokvapkám a zrolujem.

25. aug 2014
avatar

@predajlm dakujeeeem zajtra sa do toho pustim lebo vcera bol makovy zavin a moji chlapci sa do toho moc nemali 🙂

25. aug 2014
avatar

@anitar tento im bude chutiť určite, mal by sa vlastne volať čokoládovník 🙂

25. aug 2014
avatar

mňááááám už aj pečiem cez víkend.....len odskúšaný receptík na to vaše cesto by bodlo🙂))))nenašla som v albume

17. sep 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@predajlm mnaaam

24. okt 2014
avatar
1. nov 2014
avatar

@predajlm mozem dat aj maslo namiesto margarinu? ten totiz nelubime

14. nov 2014
avatar

@catcate určite áno, len nechať rozpustiť- nepreprážať. Ale v plnke margarín nie je cítiť, je len taká vlhkejšia 🙂

14. nov 2014
avatar

@predajlm dakujem. a kolko priblizne masla-margarinu treba na jeden zavin aby bol taky stavnaty ako ten vas na obrazku? ;)

14. nov 2014
avatar

@catcate cca 80-100g

14. nov 2014
avatar

ach...robila som prvý krat a malo cukru som dala do plnky :(

13. feb 2015
avatar

@vivuska666 záleží aké tmavé je kakao, čím tmavšie tým horkejšie

13. feb 2015
avatar

@predajlm nevadiiii...zjeme aj tak...cesto je super 🙂

13. feb 2015
avatar

klasické kysnuté cesto : 1/2 kocky čerstvé droždie,2KL kryštálový cukor, voda - urobíme kvások, pridáme 500g hladká múka, 2,5dlc teplého mlieka,1 KL soli, trochu oleja a poriadne premiesime, po pol/trištvrte hodine vykysnuté cesto rozdelíme na 2 polovice, každú rozvaľkáme, pokvapkáme roztopeným margarínom, posypeme väčším množstvom orechy+kryštálový cukor+vanilka alebo mletý mak+kryštálový cukor+vanilka, znova pokvapkáme roztopeným margarínom a natesno zrolujeme. Dáme na plech s papierom na pečenie, potrieme rozšľahaným vajíčkom.
Pečieme na 200 asi 25-30min.

24. júl 2015
avatar

Mňam. Kakaovnik máme najradšej. Vyskúšam 🙂

14. mar 2017
avatar

Jéééžiš toto som mala co otvoriť až mi slinky teču aj by som vyskusala ale neviem ci to dokazem. Ale asi cez vikend skusim

14. mar 2017
avatar
11. jún 2017
avatar

@predajlm kolko kakaa davas? Ako to rolujes? Mne vzdy skoro vsetko vytecie :( .

26. júl 2017
avatar

@1104 od oka rozrobím kakao s cukrom v kompotovej miske a posypem, ak treba ešte dorobím. Aj mne vytečie lebo robím veľa plnky ale vždy zjeme 🙂

26. júl 2017
avatar

🙂mnam

29. máj 2018
avatar

Joj...slintam....

29. máj 2018