Baby mala ma sopel a kasel, dala sirup na kasel a ja ze kvapky do nosa, a teraz son prisla s lekarne a je to do oci a usi a teraz rozmyslam ci do nosa jej mam dat ci do usi :/ volaju sa uniflox
Aj my ho mame lebo pamycon malemu spustal krv s nosa ..
3. máj 2017
Ale po jednej kvapke dávaj aj do uška sopliky môžu vraziť do usi..bude to prepojene
3. máj 2017
však do nošteka,pozor su atb,tak dodržuj davkovanie a maju myslim 30dni spotreby tak potom vyhodiť
3. máj 2017
Nám ich včera dr predpísala na sople .Po 1 kvapke ráno vecer
3. máj 2017
priora
autorDiki baby... nam dala ze 3x2 kvapiek
3. máj 2017
3. máj 2017
Uniflox je sice do usi ale predpisuju to lekati aj do nosa. Ma to ucinok ako.pamycon. takze urcite do nosa