Ja som včera zašla na trh práve s cieľom kúpiť si konvalinky. Vzala som hneď 3 kytičky lebo ich robia už také maličké. Dokonca ma cestou domov oslovila jedna pani odkiaľ ich mám. Dnes ich dostane moja mamka k sviatku.
10. máj 2026
ach, ja ti dakujem za tuto fotku. Presne takuto vazicku sme mali doma, uplne v nej vidim snezienky a fialky 😍
10. máj 2026
Rozkošné od detstva som obdivovala mini kvietky sú to obľúbené kvietky mojej mamky 💞 vždy sa im potešila😍
10. máj 2026
prunee
autor@hradnapani
ach, ja ti dakujem za tuto fotku. Presne takuto vazicku sme mali doma, uplne v nej vidim snezienky a fialky 😍
@hradnapani vazicka je po mojej starkej, presne malicka na taketo male kvietky, som rada, ze aj v tebe vyvolala spomienky 😊
10. máj 2026

Aj ja -konvalinky sú moje obľúbené kvety👌. Len skoda, že kvitnú iba tak krátko