icon

Zboznujem tu vonu... 😍

avatar

Aj ja -konvalinky sú moje obľúbené kvety👌. Len skoda, že kvitnú iba tak krátko

10. máj 2026
avatar

Ja som včera zašla na trh práve s cieľom kúpiť si konvalinky. Vzala som hneď 3 kytičky lebo ich robia už také maličké. Dokonca ma cestou domov oslovila jedna pani odkiaľ ich mám. Dnes ich dostane moja mamka k sviatku.

10. máj 2026
avatar

ach, ja ti dakujem za tuto fotku. Presne takuto vazicku sme mali doma, uplne v nej vidim snezienky a fialky 😍

10. máj 2026
avatar

Rozkošné od detstva som obdivovala mini kvietky sú to obľúbené kvietky mojej mamky 💞 vždy sa im potešila😍

10. máj 2026
avatar
prunee
autor
@hradnapani

ach, ja ti dakujem za tuto fotku. Presne takuto vazicku sme mali doma, uplne v nej vidim snezienky a fialky 😍

@hradnapani vazicka je po mojej starkej, presne malicka na taketo male kvietky, som rada, ze aj v tebe vyvolala spomienky 😊

10. máj 2026