icon

Ahojte chcela by som si kupit kalendar na rok 2017minule som citala ze su aj kalendare kde peniasky idu pre chore deticky neviete mi poradit?❤DAKUJEM

avatar

Pripajam sa 🙂

17. okt 2016
avatar

S dovolenim sa votriem. 😉

17. okt 2016
avatar

Tiez by ma zaujimalo

17. okt 2016
avatar

Aj ja sa votrem

17. okt 2016
avatar

Skuste pozriet nejake nadacie tam by mohli mat😊

17. okt 2016
avatar

Cervenynos.sk

17. okt 2016
avatar

kočky,ja som vlani objednávala v Adeli-Piešťany,na každej strane je jedno dieťatko-choré,môžte sa vybrať,komu chcete venovať výťažok.Je to pekný,aj keď trochu smutný kalendár...

17. okt 2016
avatar
qidko
autor

Ale ja som to videla na MK pisala otom jedna maminka ktora prisla o dcerku koli leukemii☹a prave preto by som chcela aspon malinkom pomoct detickam ktore to potrebuju a ich maminky su tu medzi nami❤

17. okt 2016
avatar

@qidko nemyslíš náhodou skupinu Deťom z lásky, tam pomáhali na onkológiu v Blave a mali aj kalendáre minulý rok, ale tuším som na FB zachytila správu, že na rok 2017 nemajú kalendáre, skús ich pozrieť na FB, tu skupina prakticky už nefunguje

24. okt 2016
avatar
qidko
autor

@janettdamian Dakujem idem hladat❤

25. okt 2016
avatar

Baby ja pridavam tento kalendar od kamarata ak by ste mali zaujem. Sice peniazky idu iba na vyrobu kalendara ale robi to pre radost 😊 Tak ak mate zaujem ho skontaktujte bude velmi rad, viem ze ma este dake nazvys.

26. okt 2016
avatar
qidko
autor

@andreamamka
@lussa25
@cllaudiajakub
@whiterosses Ahojte jedna mamicka mi odporucala http://pomozte-sabinke.webly.com/ ak este mate zaujem kuk tam 🙏pekny den

2. nov 2016