Ahojte kupila som dcere Tassimo Bosch do skoly dala som tam kapsulu voda tam je zapla som ho no nic sa nedeje😨 co s tym dalej?Prosiiiim poradte budem vdacna❤Navod nemam ☹
Prve musis spravit cistenie s tou zltou nasadkou
1. zapnut .. svieti?
2. dat kapsulu
3. zmacknut ten velky stredovy gombik
Keď ho zapnem s tým prepínacím tlačidlom do polohy ON, tak musíš dať správne kapsuly aby to vedelo načítať kód a potom tým guľatými tlačidlom stlačis keď svieti na zeleno.
A ako prve presne precistit tym zltym zboku xole je to zastrcene..a potom zapnut naboku xat kapsulu a az potom velke tlacidlo
@tajomna21
@mistymay33 no zaplo sa to cappuccino urobene😉a este otazka neide to velmi ticho myslela som ze je to tiche ako kavovar ma to tak byt?
DAKUJEM POSLEM VAM ❤
@qidko áno je to take hlučnejšie.
je to hlucnejsie, ale zvyknes si ... vsak aj kavovar, ktory si melie kavu je hlucnejsi 🙂 dakujem za srdiecko
Dakujem za srdiečko
Dat kapsulu zavrieť a gombík podržať pár sekúnd a potom po chvíľke pôjde