Ahojte.
Prosím,je tu nejaka mamina zo ZV, ktorá má dnes cestu do Sinsay? Nepotrebujem nič kúpiť,len sa pozrieť či tam majú konkrétnu vec. Mám to skoro 50km z domu a neoplatí sa mi isť len tak, ak to tam nekupim. Pošlem 5 💙srdiečok za ochotu 😊 Ďakujem ak sa niekto nájde 🫰🏻
zavolaj do predajne. to je najrychlejsie
A co pise dostupnost na nete ? Na stranke si vies pozriet
@jeennyv niekde na FB,už si nepamätám kde,som videla jednu fotku kde to bolo odofotene,mali len jeden ks. Hneď som pozerala stránku a nemajú to v ponuke. Tak či náhodou nebude na predajni vo ZV .aj keď šanca bude mala
To by som neriskovala 1 kus, pozri kým ty prejdeš 50 kilometrov a medzi tým to niekto kúpi, nevidím v tom žiadny význam zisťovať fakt či majú dnes jeden kus lebo o 5 minút už nemusí byť
Na stranke si vies pozriet dostupnost.To, ze nieco bolo odfotene na Facebooku neznamena nic, vobec to tam nemuseli mat. Bohvie, odkial bola ta fotka. Ak Ti na stranke neukazuje dostupnost, tak to tam nie je.
Na stranke si vies pozriet dostupnost.To, ze nieco bolo odfotene na Facebooku neznamena nic, vobec to tam nemuseli mat. Bohvie, odkial bola ta fotka. Ak Ti na stranke neukazuje dostupnost, tak to tam nie je.
@muchotrafka298 to nie je pravda mne sa to viac krát stalo, že u nás som videla niečo na predajni a nevzdala, potom mi to nedalo ešte v ten deň som pozrela web, že objednám a daná vec tam vôbec nebola. Pritom na vlastné oči som to videla a na druhý deň som to na predajni kúpila normálne. 😂
@muchotrafka298 to nie je pravda mne sa to viac krát stalo, že u nás som videla niečo na predajni a nevzdala, potom mi to nedalo ešte v ten deň som pozrela web, že objednám a daná vec tam vôbec nebola. Pritom na vlastné oči som to videla a na druhý deň som to na predajni kúpila normálne. 😂
@autumn1 mne cely Sinsay pride ako popleteny obchod, raz tam nieco nie je, potom tam je, potom si na predajni a vidis, ze to tam maju a podla webu to ani neexistuje. Urcite by som kvoli ziadnej lacnej veci zo Sinsay nesla do predajne 100 km, previezla benzin a stratila cas.
@jeennyv niekde na FB,už si nepamätám kde,som videla jednu fotku kde to bolo odofotene,mali len jeden ks. Hneď som pozerala stránku a nemajú to v ponuke. Tak či náhodou nebude na predajni vo ZV .aj keď šanca bude mala
@quixinka5508 Neviem no, mne zase robí toto FB z DM, ukáže mi nejaké výrobky ako reklamu a stránka nedostupná. Mne to príde ako klamlivá reklama že ak si podobnú vec pozeráš na internete ale nekúpiš lebo stojí napríklad 80 eur FB ti na základe toho vyhodí reklamu že nejaký takýto obchod má podobnú vec hoci je už z dávnej kolekcie alebo z kolekcie ktorá na Slovensku ani nebola s cieľom dostať ťa na web a urobiť objednávku alebo dostať do predajne...
nájdi to na shein alebo ali a objednaj kým nie je to blbé clo...
Tak v sinsay ta dostupnost na predajni nefunguje ani nahodou 😄
To je niečo exkluzívne co nenájdeš nikde inde? Ved sú to všetko rovnaké haraburdy ako Pepco, Action a spol.
A co pise dostupnost na nete ? Na stranke si vies pozriet