Komentár bol odstránený
Zatiaľ len čajík. Tiež ale uprednostňujem slané raňajky.
13. okt 2018
Ja sladké ráno nezvládnem, zelenina, cesnak, jogurt, hrianky, vajíčko, pomazánky,
13. okt 2018
no tak ja som mala špaldovú kocku so šunkou a šalát - rajčiny a vajíčko😉
13. okt 2018
Ja vacsinou neranajkujem,alebo skor neskorsie ranajky si davam,ako desiatu 😊
13. okt 2018
Hemendex, ako každú sobotu 🙂
13. okt 2018
Ja len kávu ako každé ráno a dcéra mlieko a muslicky...
13. okt 2018
Párky😝
13. okt 2018
Omeletu 🙂
13. okt 2018
My sme si dnes s dcerkou dali ovsenu kasu so chia semiackami a cucoriedkami.
13. okt 2018
raduska12
autorJoooooj baby aj ja mám popravde radšej na slano, ale také mám poväčšine len keď je manžel doma 🙂 Keď nieje zveziem sa s deťmi 😀
14. okt 2018
hrianky s džemom😉
15. okt 2018

Este som nerañajkovala, teraz pijem na zaciatok len zeleny caj.Ale chcem napisat, ze obdivujem vsetky zeny, ktore su schopne jest na rañajky taketo vselijake kase....brrrr, mña by asi obratilo.Ja rañajkujem neskor a vacsinou vajicka so zeleninou, prip.platok chleba s tuniakom a zeleninou-vzdy nieco "naslano".Ak by som mala rsno zjest nieco sladke, radsej by som zosta hladna