Krásne slnečné ránko ☀
Rána sú veru už chladné a tak to chcelo niečo teplé do bruška ✌👌
Pohánkova kaša s hruškami🍐 a jabĺčkami 🍏 👍
Aké raňajky ste dnes mali vy? ❤
#billa
Zatiaľ len čajík. Tiež ale uprednostňujem slané raňajky.
Ja sladké ráno nezvládnem, zelenina, cesnak, jogurt, hrianky, vajíčko, pomazánky,
no tak ja som mala špaldovú kocku so šunkou a šalát - rajčiny a vajíčko😉
Ja vacsinou neranajkujem,alebo skor neskorsie ranajky si davam,ako desiatu 😊
Hemendex, ako každú sobotu 🙂
Ja len kávu ako každé ráno a dcéra mlieko a muslicky...
Párky😝
Omeletu 🙂
My sme si dnes s dcerkou dali ovsenu kasu so chia semiackami a cucoriedkami.
Joooooj baby aj ja mám popravde radšej na slano, ale také mám poväčšine len keď je manžel doma 🙂 Keď nieje zveziem sa s deťmi 😀
hrianky s džemom😉

Este som nerañajkovala, teraz pijem na zaciatok len zeleny caj.Ale chcem napisat, ze obdivujem vsetky zeny, ktore su schopne jest na rañajky taketo vselijake kase....brrrr, mña by asi obratilo.Ja rañajkujem neskor a vacsinou vajicka so zeleninou, prip.platok chleba s tuniakom a zeleninou-vzdy nieco "naslano".Ak by som mala rsno zjest nieco sladke, radsej by som zosta hladna