Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
ragulca
31. dec 2018
Dievčatá, anketova otázka takto na záver roka. Tie čo máte vlciakov, akí sú? Myslím povahovo, cvicitelnosti a tak... Ideálne by bolo, ak by svoje poznatky napísali tie, ktoré majú okrem vlciakov aj iného PSA alebo psov. Mám doma dvoch, ale chceme zobrať vlčiaka, tak spisujem pre a proti a reálne skúsenosti by pomohli...
Zobraz celú správu
ragulca
14. feb 2018
Bože, baby, je tu ešte nejaká, čo neriesi Valentína a dokonca ani fotku so srdcom mat nebude, ani raňajky dompostele nemala? :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye::see_no_evil:
Zobraz celú správu
ragulca
12. feb 2018
Opäť raz pridávam niečo z iného súdka, deti mám už staršie, tak toto patrí do kategórie Baví ma to :D :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
ragulca
26. jan 2018
Niečo z iného súdka... lásky naše, neoddeliteľná súčasť :heart::heart::heart:
Zobraz celú správu
ragulca
10. jan 2018
Dievčatá, je tu niektorá z vás, ktorá žije v Birminghame?
Zobraz celú správu
ragulca
17. dec 2017
Fuuu, normálne som si po prečítaní niektorých pár príspevkov vydýchla... Nie som samaaa... Nemám napecene, ani stromček postavený a už vôbec nie darčeky pobaleneee. A poriadok, ktorý som prácne dosiahla vydrží ešte pár hodín, ak nie deti, tak psy sa postarajú :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Zobraz celú správu
ragulca
Správa bola zmenená 12. okt 2017
Viem, že to tu pravdepodobne nepatrí, predsa je to stránka pre mamičky a ich ratolesti, snažilky, ale nedá mi :sunglasses::dog:
Zobraz celú správu