icon

Prosím vás, dcéra si robí prezentáciu na tablete. Nechtiac som jej skryla ten ovládací panel, píše mi, že pre odkrytie mám stlačiť esc . Lenže to kde mám nájsť na tablete? A ešte to aj v azbuky píše , takže neviem vôbec …. Ďakujem za radu

avatar

aká značka tabletu?

24. mar 2025
avatar

iPad 11 pro

24. mar 2025
avatar

klávesnicu zmeníš z azbuky na latinku keď klikneš na tú zemeguľu na klávesnici vľavo…

24. mar 2025
avatar

ten ovládací panel musím pozrieť keď prídem domov, z hlavy to nedám… lebo na telefóne viem, ale tam musím pozrieť…

24. mar 2025
avatar

Ďakujem . Len ona tam ma tu azbuku schválne, píše si projekt z ruštiny. Len o ten ovladaci panel mi ide….

24. mar 2025
avatar

ok, som na svojom - o aký ovládací panel ide? čo na ňom bolo

24. mar 2025
avatar

Hore mi chyba celá lišta

24. mar 2025
avatar

Ani ďalší slide nevieme dať

24. mar 2025
avatar

Keď otvoríme tu prezentáciu tak mi tam toto napíše . Ale fakt neviem kde je na klávesnici tabletu esc (a ešte ma aj tu klávesnicu v azbuke)

24. mar 2025
avatar
24. mar 2025
avatar

aha to je nejaká prezentácia robená online… 😔 to nepoznám… a neviete si to poslať na comp?

24. mar 2025
avatar

@rebekanr zkoušela jsi klávesovou zkratku? command + . ? Mě funguje.

24. mar 2025
avatar

@berenika39 na virtuálnej klávesnici na ipade to nájdeme kde?

24. mar 2025
avatar

Baby ďakujem za ochotu, už som na to prišla .

24. mar 2025
avatar

jeej, aj ja chcem vedieť

24. mar 2025
avatar

@biba_18 len sa ma nepýtaj ako som to spravila 😂

24. mar 2025