Prosím vás, dcéra si robí prezentáciu na tablete. Nechtiac som jej skryla ten ovládací panel, píše mi, že pre odkrytie mám stlačiť esc . Lenže to kde mám nájsť na tablete? A ešte to aj v azbuky píše , takže neviem vôbec …. Ďakujem za radu
iPad 11 pro
klávesnicu zmeníš z azbuky na latinku keď klikneš na tú zemeguľu na klávesnici vľavo…
ten ovládací panel musím pozrieť keď prídem domov, z hlavy to nedám… lebo na telefóne viem, ale tam musím pozrieť…
Ďakujem . Len ona tam ma tu azbuku schválne, píše si projekt z ruštiny. Len o ten ovladaci panel mi ide….
ok, som na svojom - o aký ovládací panel ide? čo na ňom bolo
Hore mi chyba celá lišta
Ani ďalší slide nevieme dať
Keď otvoríme tu prezentáciu tak mi tam toto napíše . Ale fakt neviem kde je na klávesnici tabletu esc (a ešte ma aj tu klávesnicu v azbuke)
aha to je nejaká prezentácia robená online… 😔 to nepoznám… a neviete si to poslať na comp?
@rebekanr zkoušela jsi klávesovou zkratku? command + . ? Mě funguje.
@berenika39 na virtuálnej klávesnici na ipade to nájdeme kde?
Baby ďakujem za ochotu, už som na to prišla .
jeej, aj ja chcem vedieť


aká značka tabletu?