icon

Baby nemáte po 40-tke v obdobi perinomenopauzy tráviace ťažkosti a nafukovanie alebo problémy s trávením?

avatar

Áno mala som a mám najmä zápchu. Odvtedy užívam 2 kapsule psyllium ráno

Dnes o 08:38
avatar
rebsina
autor
@stellarstar

Áno mala som a mám najmä zápchu. Odvtedy užívam 2 kapsule psyllium ráno

@stellarstar mala si k tej zápche aj nafukovanie a vetry?

Dnes o 08:39
avatar
@rebsina

@stellarstar mala si k tej zápche aj nafukovanie a vetry?

@rebsina áno mala, tie už časom ustúpili

Dnes o 08:41
avatar
@stellarstar

Áno mala som a mám najmä zápchu. Odvtedy užívam 2 kapsule psyllium ráno

@stellarstar vedela by si poradit aj typ, ktory uzivas, lebo so zapchou bojujem stale. Dakujem

Dnes o 08:48
avatar
@martina206

@stellarstar vedela by si poradit aj typ, ktory uzivas, lebo so zapchou bojujem stale. Dakujem

@martina206 ja som si z amazonu obj tento 360ks

Dnes o 08:52
avatar

Ono postupne človeku prestáva fungovať trávenie laktózy, ako stárne, a laktóza je pridaná úplne všade. Nie je len v mlieku, ale vo všetkých možných sladkostiach, aj v pečive a liekoch. Možno to tak je aj u teba. Dá sa to ľahko zistiť vysadením mlieka a mliečnych výrobkov, kupovať len bezlaktózové, dokúpiť enzým laktáza (trávi laktózu) a užiť ho, keď sa laktóze vyhnúť nedá.

Dnes o 09:16
avatar
rebsina
autor
@uhnakova

Ono postupne človeku prestáva fungovať trávenie laktózy, ako stárne, a laktóza je pridaná úplne všade. Nie je len v mlieku, ale vo všetkých možných sladkostiach, aj v pečive a liekoch. Možno to tak je aj u teba. Dá sa to ľahko zistiť vysadením mlieka a mliečnych výrobkov, kupovať len bezlaktózové, dokúpiť enzým laktáza (trávi laktózu) a užiť ho, keď sa laktóze vyhnúť nedá.

@uhnakova áno viem, mne ale napr nerobí zle mlieko ale fermentovane veci, som objednaná na gastro za mesiac

Dnes o 09:56
avatar

Mne tak začalo a po vyšetreniach mám intolerancie na laktozu a trehalozu. Takže k mliečnymi navyše nemôžem aj napr hríby, morské plody, kokos, atd… keď som to všetko vysadila , tak už je lepšie…

Dnes o 12:00
avatar

Ja neviem, ale ja v 52 rokov som na tom najlepsie ako nikdy v zivote, a stale je to u mña este perimenopauza

Dnes o 15:43
avatar

Maly tip-27 rokov doma pripravujeme vsetky jedla na virgen extra olivovom oleji, aj smazene par krat za rok. Neverte tomu, ze sa prepaluje, je to vsetko marketingovy tah, aby sa predavali podradne oleje, jasne, je drahy..... Kazdy si zvoli svoju cestu. Pred 100 rokmi a este skor Andaluzania na juhu Spanielska nepoznali rafinovany olej a vsetko sa varilo a smazilo na extra virgen. Usudok uz nech si kazdy urobi sam

Dnes o 15:47