icon

Baby, rekreačne poukazy sa ako uplatňujú? Ešte sme ich nikdy nevyužili 😄

avatar
22. jún 2026
avatar

opýtaj sa priamo u svojho zamestnávateľa, ja napíšem len v skratke..faktúra by mala byť vystavená na meno, kto si chce uplatňovať poukaz (teda buď na muža alebo na ženu) a takisto aj ten na koho sa vystavuje faktúra, musí zaplatiť pobyt zo svojho účtu..a to potom prinesieš zamestnávateľovi (faktúru plus bude od teba žiadať aj výpis z účtu)..napríklad my takto uplatňujeme poukaz aj na detské tábory a tam ešte žiadali aj potvrdenie o absolvovaní táboru, takže najlepšie zájsť za zamestnávateľom (na účtovné) a tam ti povedia presne..

22. jún 2026
avatar
@zuzacka16

opýtaj sa priamo u svojho zamestnávateľa, ja napíšem len v skratke..faktúra by mala byť vystavená na meno, kto si chce uplatňovať poukaz (teda buď na muža alebo na ženu) a takisto aj ten na koho sa vystavuje faktúra, musí zaplatiť pobyt zo svojho účtu..a to potom prinesieš zamestnávateľovi (faktúru plus bude od teba žiadať aj výpis z účtu)..napríklad my takto uplatňujeme poukaz aj na detské tábory a tam ešte žiadali aj potvrdenie o absolvovaní táboru, takže najlepšie zájsť za zamestnávateľom (na účtovné) a tam ti povedia presne..

@zuzacka16 nestaci prijmovy doklad ak neplatim zo svojho uctu, neviete?

22. jún 2026
avatar
@sebu

@zuzacka16 nestaci prijmovy doklad ak neplatim zo svojho uctu, neviete?

@sebu u nás nie

22. jún 2026
avatar
@sebu

@zuzacka16 nestaci prijmovy doklad ak neplatim zo svojho uctu, neviete?

@sebu neviem, pýtajte sa u zamestnávateľa, veď za to nič nedáte, určite vám povedia čo a ako..

22. jún 2026
avatar
@sebu

@zuzacka16 nestaci prijmovy doklad ak neplatim zo svojho uctu, neviete?

@sebu u nás tiež nestačí, pokiaľ je platené z účtu, musí byť aj výpis z účtu alebo ja som raz dávala len výpis konkrétnej platby. My najradšej platíme v hotovosti, je to jednoduchšie. Hlavne nám vždy účtovníčka pripomína, že na doklade o platbe treba mať QR kód. Blok QR kód má a kde nedajú si pýtam taký doklad, zatiaľ nikde problém nebol. Či to vyžadujú aj inde neviem.

22. jún 2026
avatar

Informuj sa primarne u zamestnavatela, lebo kazdy to ma inac. Aby sa Ti nestalo, ze nakoniec Ti pobyt/tabor nepreplati, lebo si nedala spravne tlacivo, nemas dobre fakturu, nemas to spravne dane na vyuctovanie.

22. jún 2026
avatar

Výpis z účtu na Tvoje/manzelove meno
Faktúra na Tvoje meno
Vypises taky papier od zamestnávateľa, vsetko dolozis k tomu a čakáš na vyplatu 😀
Ale každý zamestnávateľ môže mať iné podmienky.

22. jún 2026
avatar
@zuzacka16

@sebu neviem, pýtajte sa u zamestnávateľa, veď za to nič nedáte, určite vám povedia čo a ako..

@zuzacka16 hej, napisala som dakujem

22. jún 2026