ariana26
Toto je pre mňa tu na MK stále jeden z najlepších príspevkov... zase som sa smiala až mi slzy vyhŕkli 🔝🔝🔝
22. mar 2017
Mne dcerka 5 ročná, ked sme šli okolo výkladu obchodu s oblečením vraví ,,Ahaaa mamiii, ake krasne cierne šaty, pacia sa ti?,, Ano milacik, sú krásne,, ....,,No vidis, keby si bola chudá, tak si ich aj môžeš kúpiť,,
2. apr 2017
@ariana26 😀 nemozem z malej 🙂

6. apr 2017
Diky ženy :D perly mojej dcery su miestami abnormalne 😁😁😁😁
6. apr 2017

😂😂😂