A preco by mu mal vynadat? Ved maly len opakuje co vidi u rodicov. Radsej sa mal zamysliet, akym prikladom mu ide
@lienocka17
No to som mu povedala aj ja že to vidí od neho hlavne tie cigarety ma hnevajú.... ale tak pohotova reakcia od neho bola hned
@lienocka17 ahoj, mohli by sme prosím aj z tvojej story spraviť takýto príspevok a zazdieľať ho aj na facebooku?
@redakcia môžte
ked uz sme pri tych cigaretach, minule sme s malou (3.5 roka) isli po ulici okolo fajciaceho uja, ona sa pri nom zastavila, zacala si ho obzerat (v nasej rodine nikto nefajci, aspon nie pred nou, takze sa s tym este moc nestretla) a pyta sa ma uplne nahlas - mami, a preco ma ujo...eee...fukacku??
ked sme boli vonku s dcerou (3,5), prechadzal okolo chlap s cigaretou a ona sa za nim otocila: "fuuj ako smrdii"
@luckamorka môžem tento výrok tiež takto spracovať?
@redakcia ano, budem rada 🙂

Mnažel volal minule malého von a pred odchodom z bytu mu malí pohotovo zahlási vo dverách,, počkaj musím skontrolovať či mám všetko mobil penaženku cigarety dobre možeme ísť mam všetko ,, manžel pozrel na neho na mna a nevedel či sa má smiať či mu vynadať