Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
redakcia
23. sep 2020
1889 

Krajšia postava, silnejšie zdravie aj splnené sny? Vieme, čo vám pomôže

Diár je pre mnohých z nás dôležitou súčasťou každodennej rutiny. Pomáha nám lepšie si organizovať čas, dosahovať ciele aj oddeliť pracovný život od osobného. Na rozdiel od digitálneho zaznačovania úloh písanie precvičuje aj náš mozog. 

Na všetky tieto úlohy sa ideálne hodí Verbena diár. Má týždennú formu, ktorá sa v zásade nelíši od iných diárov, no predsa je v mnohých veciach výnimočný. Obsahuje množstvo tipov a trikov, ktoré ocení každá žena. Vďaka nemu budete mať prehľad nielen o každom bežnom sviatku, ale aj o rôznych netradičných a veselých sviatkoch, ako medzinárodný deň nenakupovania, priateľstva, deň susedov, piknikov, ale aj z vážnejšieho súdka, napríklad medzinárodný deň tolerancie (UNESCO) a rôzne ďalšie. Pozrite, aké výhody prináša!

Menšie aj väčšie ciele na celý rok

Hneď na prvých stránkach vás potešia prázdne okienka na vaše ciele. Čo by ste chceli najbližší rok dosiahnuť? Máte túžby, ktoré sa vám už dlhšie nedarí splniť? Navštíviť dve nové krajiny, jesť zdravšie alebo zlepšiť vzťahy s rodinou aj na pracovisku? Či už ide o najbližších, zdravie, sebarozvoj alebo vaše najtajnejšie sny, tento diár vám pomôže s ich naplnením. Pri plnení snov však nemožno zabúdať ani na malé ciele, ktoré sú často hnacím motorom na splnenie tých väčších. Preto oceníte aj okienka na týždenné priority. 

Meniny, sviatky aj dôležité dni pod kontrolou

Veční zábudlivci ho ocenia napríklad pri plánovaní vianočných darčekov, predvianočného pečenia či upratovania a tiež im pripomenie napríklad zmenu času. Maminy zas ocenia prehľad školských prázdnin či iných dôležitých dní, napríklad Deň učiteľov alebo vysvedčenie. V diári nájdu aj šikovnú tabuľku, do ktorej si môžu zaznačiť krúžky svojho dieťaťa. Už žiadne zabudnuté cvičky či vymeškaná hodina! 

Krása a zdravie idú ruka v ruke

Stalo sa vám už, že ste si nepoznačili termín u kaderníčky či preventívnej prehliadky? Vďaka kalendáru zdravia a krásy sa vám to už stať nemusí. Zapíšete si sem termín masáže, pedikúry či kozmetiky, ale aj zubára alebo gynekológa. Okrem toho budete mať poruke základy prvej pomoci dospelej osobe aj dieťaťu. Čakajú na vás takisto beauty tipy na domácu masku či kondicionér. 

Chudšia a pevnejšia postava

Každý rok tá istá pesnička: Schudnem, budem mať pevnejšie brucho, zadok i ruky. No s ubúdajúcimi dňami sa naša motivácia stráca. Kilá navyše nebývajú len otázkou krásy, ale aj zdravia. Ak vás trápi obvod pása, vyšší cholesterol alebo celulitída, staňte sa zdravšou verziou samej seba. Skúste tentoraz vydržať a dajte si záväzok, že si budete každý mesiac merať miery. Tie si môžete zaznačovať do diára a sledovať svoj pokrok. Pomocníkmi sa vám stanú aj overené cviky, ktoré sú tiež súčasťou nového diára. 

Šikovné recepty aj rady do domácnosti

Na ceste za lepším „ja“ sa vám zídu aj rýchle a zdravé recepty, a to nielen z byliniek. Čaj na úpravu tráviaceho traktu? Raňajky bez kalórií navyše, ale zato plné energie? Alebo tipy, ako začleniť do jedálnička viac ovocia a zeleniny? To všetko tu nájdete. Navyše, v potravinách už viac nezabudnete kúpiť vajcia či mlieko. Diár má totiž aj praktické trhacie lístky na nákupný zoznam. Takisto oceníte rady do domácnosti – napríklad ekologické čistiace prostriedky alebo bojový plán jarného upratovania.

Osobný herbár plný liečivých byliniek

Nejedna babka bylinkárka si viedla svoj vlastný herbár a mala prehľad o pozitívnych účinkoch levandule, šalvie či bazy. Dnešná doba hlási návrat k tradíciám. Máme pre vás dobrú správu – Verbena diár je zároveň aj vaším osobným herbárom, nájdete v ňom informácie o účinkoch, pestovaní, zbere aj použití vybraných byliniek. Čo pomáha proti chrípke a nachladnutiu, ako uľaviť boľavému hrdlu, zlepšiť trávenie alebo zmierniť zápal? Odpovede hľadajte na jeho stránkach. 

Jedna drobnosť na každý deň

Na každej stránke sa dozviete niečo nové, prečítate si zaujímavý citát, milý kompliment, tipy na zaujímavé knihy alebo výlety po Slovensku. Čakajú na vás aj pravidelné výzvy, vďaka ktorým vykročíte z komfortnej zóny či antistresové maľovanky na pohodu v práci. Každý mesiac môže byť pre vás krôčikom k spokojnejšiemu životu, pevnejšiemu zdraviu, fungujúcej rodine aj úspešnejšej kariére. Nový Verbena diár vám v tom všetkom pomôže. Získať ho môžete vo vybraných predajniach Billa a Tesco k nákupu výrobkov značky Verbena celkom zadarmo.

Kliknite TU a zistite, či sa diár nachádza aj vo vašej predajni.

Nenašli ste Verbena diár vo vašej predajni? Ponúkame vám možnosť nájsť veľa užitočných informácií a praktických rád o vašom zdraví, ako aj o účinkoch liečivých rastlín online. Stačí kliknúť na tento odkaz.

----------

Tento článok vyšiel s podporou Verbena

Začni písať komentár...

Odošli