Aj by som dala like, keby ten clanok nebol premiovy 😉
Ja nad tým niekedy rozmýšľam, že ak by môj drobec robil to, čo ja za mlada tak ma asi klepne
@kikosik my keď spomíname tak nechápeme ako sme mohli prežiť ... :D
Somarina decko nepotrebuje niz v ruke Len priborovy nijaky iny ... a ked chce sam jest nech si zoberie jogurt.. a hadam nenecham 6 r sameho doma... A ked chce chleba mu odkrojim... V afrike azii ´pouzivaju deti ruky na jedenie alebo palicky...Noz sa berie ako zbran ttak isto nepatri detom do ruk. To mu rovno mozem dat muzovu kolekciu zbrani.
@mackamizjedlaskrecka to je o 6 ročných to som nečítala :D ja som mala niečo viac keď som to skúšala ... tak keď je to až o takých malých deťoch tak to s vami plne súhlasím ...
tak su noze a noze, taky mensi nozik, nie moc naostreny pouziva uz aj nasa 4 rocna, prave si dnes s nim odrezavala korku z chleba a krajala ho na male stvorceky, este sa neporezala, bezne ich zapajam do pripravy jedla

však aj ja som si prvýkrát skoro odrezala prst ( nemal mi kto chlieb odkrojiť nikto nebol doma a bola so hladná :D ) a potom už to išlo dobre ...