Kocik-je este krajsi ako na obrazku:D
Je nadherny. Aka je to znacka?
takýto mi už asi aj zajtra dojde 🙂
lucky14 je to dada paradiso.
jeej tak potom napis aky je nazivo lebo tu na okoli ho nikde nemaju
je krasny,babatko v nom bude ako v bavlnke
aj ja som tento chcela lenze sme uz nestihli objednat bo som zacala rodit tak moj drahy kupil iny...ale lutujem ze ho nemam :(
Predpokladam že je prve tehotenstvo podla vyberu kočika. Nechcela by som tu športovu čast vidiet asi mesiac po použivani ked ti dieta všetko pocapka.Nič v zlom ja by som to nechcela ani zadarmo.
Je úžasný ! Ja bielu zbožňujem. Verím, že poťahy sa dajú prať, preto bude stále krásny 🙂 a výnimočný zároveň.
my ho máme presne tento istý ale v červenej farbe🙂
...je krasny aj u nas v meste ho jedna maminka ma ale tiez sa obavam tej sportovej casti ,kedze je biely:(((my mame cerveny a bordovy a po 2 dnoch su zasa suce na cistenie:(((ale kolko ludi tolko chuti🙂))inac je krasny 🙂))
@reka211 popackaju sa vsetky🙂ci je biely ci je cierny🙂))len na niek. to vidno viac 🙂))
mne to nevadi , takýto sa mi lubil.tak budeme stale cistit:D










tento sme vybrali. podla mna je krasny:D