icon
1 / 10
tak ked sme sa dozvedeli ze to bude chlapcek tak namiesto bodkateho romance sme vybrali tento.
avatar

a ja som si vybrala bokovany romance 🙂 uz ho aj mam ...

17. sep 2012
avatar
reka211
autor

aj ja ho budem mat uz zajtra:D

17. sep 2012
avatar

pekny kocik, ale ta biela asi nebude moc prakticka 😀 ja mam sedo-zeleny teraz a nasa mala je take smudlo, ze chodime ako prasiatka a stale len cistim a cistim 😀

21. sep 2012
avatar
reka211
autor

to nevadi , inac to je velmi dobry material na cistenie.

21. sep 2012
avatar

Dobry vyber 🙂 mame ho a som max. spokojna a mala tiez 😉

21. sep 2012
avatar
reka211
autor

@lucia2105 jeej tak to som rada.:D

21. sep 2012
avatar

ja si myslím, že je to úplne jedno aká farba, všetci dookola čistíme a čistíme 🙂))) krásny je

21. sep 2012
avatar
reka211
autor

dakujem , ved ano cistit bude treba stale

21. sep 2012