
1 / 10
tak ked sme sa dozvedeli ze to bude chlapcek tak namiesto bodkateho romance sme vybrali tento.
reka211
autoraj ja ho budem mat uz zajtra:D
17. sep 2012
pekny kocik, ale ta biela asi nebude moc prakticka 😀 ja mam sedo-zeleny teraz a nasa mala je take smudlo, ze chodime ako prasiatka a stale len cistim a cistim 😀
21. sep 2012
reka211
autorto nevadi , inac to je velmi dobry material na cistenie.
21. sep 2012
Dobry vyber 🙂 mame ho a som max. spokojna a mala tiez 😉
21. sep 2012
ja si myslím, že je to úplne jedno aká farba, všetci dookola čistíme a čistíme 🙂))) krásny je
21. sep 2012
reka211
autordakujem , ved ano cistit bude treba stale
21. sep 2012
a ja som si vybrala bokovany romance 🙂 uz ho aj mam ...