no zaujimava vec dneska v poradni, ze prvy termin mam na 14.2.2013 a druhy na 15.1.2013?ze az o mesiac my to posunuli?
reka211
autordakujem, ano poznam tuto stranku a tam my vychadza na 10,2,2013
4. okt 2012
to je ideálny dátum... a pod tým máš rozmedzie 1.mesiaca čo je vlastne normálny dátum od do vlastne to je ten 38-42 tt.
4. okt 2012
ahoj skus tu... tam ti to pekne ukaže http://tehotenstvo.academy.sk/ len si zadaj datum PM