Pozdravujem hlavne nás z Podunajskej nížiny, ktorí to cítime rovnako. U nás nepršalo ani nepamätám, všetky búrky nás zakaždým obídu a je ešte len jún a ja skapínam keď musím von. Zlepšenie v nedohľadne, skôr opak. 🥵 Tak som si vytiahla túto moju obľúbenú.
Dávajte na seba a deti pozor. Včera som na vlastné oči videla ako skolabovalo cca 10ročné dievča z tepla. ☹️