Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Nálepky uefa euro 2016 France má niekto? výmena ?

  že wau ako sa tvorí kreslo

  https://www.youtube.com/watch?v=Ik8ZeO_BjiM

  klobuk dole

  Taký sladký pocit pustiť sa do chladničky o ôsmej večer ...... a o deviatej ju už mať čistú umytú , upratanú a krásne vyskladanú -D a dnes som zase lenivá jak " lemra lemravá " ... a mrazák čaká a čaká a ...á 😀 -D 😀

  dakujem za srdiečka

  Mám k vám prosbu ženy, potrebujem tieto tenisky rifľové číslo 30. Máte možnosť niektorá kúpiť ich vo svojom okolí alebo ste ich kúpili a nesedia vám? Zaplatím poštovné aj tenisky. je to dnešná akciová ponuka z Lidlu

  prekvapenie k meninám 🙂 od ocinka

  Dakujem za srdiečko , neviem ktorá darkyňa to bola.

  Martinčanky to ako vážne žiadna z vás nepozná túto očnú kliniku ? https://www.uvea.sk/sk/klinika/pacienti?start=9

  Mamičky potrebujem poradiť ak máte skúsenosti s touto klinikou https://www.uvea.sk/sk/klinika/pacienti?start=9
  riešim problem so zelený zákalom . Prosím reálne skúsenosti s touto klinkou. Ak máte skúsenosť s inou klinikou poteší

  (4 fotky)
  renataolcakova
  8. máj 2012    Čítané 0x

  Tiež ťa milujem 😀

  Trestanec po 15 rokoch utiekol z väznice. Cestou narazí na dom a vkradne sa doň. V posteli nájde manželský pár. Vytiahne muža, zviaže ho na stoličke a ženu priviaže k posteli. Pobozká ju na krk a odíde do kúpeľne. Keď je trestanec v kúpeľni, muž hovorí žene: Zlatko, počúvaj ma, tento chlap je väzeň, najskôr strávil dlhú dobu vo väzení a roky nemal ženu. Videl som ako ťa pobozkal. Pokiaľ bude chcieť sex, rob čo ti povie a uspokoj ho. Tento chlap musí byť nebezpečný, ak sa naštve, zabije nás oboch! Buď silná miláčik. Milujem ťa!“ Žena odpovedá: Nebozkával ma na krk, ale šeptal mi, že si pekný chlap a sexy. Pýtal sa ma, či máme v kúpeľni vazelínu. Buď silný miláčik. Tiež ťa milujem.“

  renataolcakova
  8. máj 2012    Čítané 0x

  🙂

  Rozprafka:

  Dze bulo tam bulo, žil raz jeden ocec, keri mal prekrasnu dzifku. Jednoho krasnoho dňa še im v baraku upchala kanalizacija ta ocec zavolal inštalatera. Prišol švarni mladi muž a takoj še puscil do špinavej roboti. Dzifka viužila chviľkovu nepritomnosc oca a pošepla mu:
  - Ocec ci budze za robotu šicko ponukac. Zlato, striebro, peneži, šlivovicu... Ale ti sebe nič neber, pitaj sebe len tamtu staru hardzavu podkovu.
  Mladi švarni inštalatér pejc hodzini čistil kanale a kejdz ich vičistil, chcel še s nim ocec rodzini vyrovnac. Nukal mu zlato, striebro, peneži i šlivovicu... No inštalater še nedal:
  - Nič take ja nechcem. Dajce mi iba tamtu staru hardzavu podkovu!
  Po dlhom nacahovani še tak aj stalo. Kejdz inštalater aj so svoju hardzavu podkovu odišol, prišol ocec k dzifke a hvari jej:
  - Ta pekne sme s nim vijebali co?!

  renataolcakova
  8. máj 2012    Čítané 0x

  Vtip 🙂

  Jedna žena bola veľmi frustrovaná podivným chovaním manžela, ktorý po nej vždy vyžadoval sex v totálnej tme. Povedala si, že túto úchylku vylieči šokom. Raz, keď boli v najlepšom, odrazu rozsvietila lampičku a ku svojmu prekvapeniu zistila, že manžel drží v ruke uhorku. Rozkričala sa:
  "Takže týmto si ma podvádzal celých desať rokov ??? Ty impotentný debil !!!"
  Manžel kľudne odvetil:
  "Keď hovoríme o podvádzaní... Zaujíma ma ako vysvetlíš naše dve deti." :
    😀  😀  😀

  vyznáte sa niektorá vo foťákoch?Potrebujem nejaký digitál na zachytenie malého v pohybe.Myslím taký čo robí čisté fotky aj ked sa malý hýbe alebo skáče.Vyzná sa niekto vo foťakoch?

  renataolcakova