juja01

16. okt 2017
renatka.manakova
autor@juja01 ❤️💞💝
18. okt 2017
krasne fotky😍
prosim, ako si spokojna s kociarikom co ma malicka?(resp.ako je spokojna malá mamicka☺) prosim ta,mohla by si mi zmerat vysku vanicky?od zeme po vrch.
myslis ze je dost vysoky aj pre starsie dievcatko?dakujem krasne za odpoved.
26. nov 2017
kde ste kupovali kociarik? 😉
26. nov 2017
renatka.manakova
autor@muschka22 paci sa to je ten ale Ina farba https://www.mall.sk/kociky-pre-babiky/bayer-hra...
26. nov 2017
renatka.manakova
autor@puska99 ahoj kočiar je super j od 4az 8 rok tak urcite je dost vysoký je tam rucka ktorá sa nastavuje🙂
26. nov 2017
Mozem poprosit o link na kociarikovu tasku? Dakujem ;)
26. nov 2017
renatka.manakova
autor@rebelka2014 kuk hore som dala link a tam maju aj tašku🙂
26. nov 2017
26. nov 2017
renatka.manakova
autor@rebelka2014 ano presne len farba ina😂👍
26. nov 2017
