icon

Baby pls máte niektorá v mobile nainštalovaný baby monitor? Ako to presne funguje

avatar

Ja som mala taký, čo zavolal na zvolené číslo, keď mala začala plakať.

19. okt 2016
avatar

@misskate1 ale musela si pri malom/malej nechať jeden telefón?

19. okt 2016
avatar
19. okt 2016
avatar

@rencika8 z aliexpresu mas pestunku s videom za 40€ 🙂

19. okt 2016