avatar
reny21 založila diskusiu
23. jún 2026    

Štúdium ekonómie a manažmentu na VŠ v Komárne

Ahojte chcela by som zistiť ako to tam prebieha, ako často je vyučovanie akou formou. Prosím ak máte niekto informácie budem vďačná. Zvažujem štúdium preto sa pýtam.