
Štúdium ekonómie a manažmentu na VŠ v Komárne
Ahojte chcela by som zistiť ako to tam prebieha, ako často je vyučovanie akou formou. Prosím ak máte niekto informácie budem vďačná. Zvažujem štúdium preto sa pýtam.

Ahojte chcela by som zistiť ako to tam prebieha, ako často je vyučovanie akou formou. Prosím ak máte niekto informácie budem vďačná. Zvažujem štúdium preto sa pýtam.