icon

Dobrý deň, chcel by sa opýtať či neviete o čo môže ísť a či sa mám bať?

avatar

MK nesupľuje lekára.😉 Čo najskôr (už v pondelok) choď k svojmu praktickému a odtiaľ s výmenným lístkom sa objednaj na kožnom, aby (ak je to niečo vážne) sa to včas riešilo. Urob to aj pre kľud svojej duše. Pravdepodobne to nič nie je, avšak netreba nič podceniť a prokrastinovať. 🙂🍀

Dnes o 18:26