Ahojte,tie co mate trampoliny tak ich na zimu skovavate (slkadate)my sme kupili teraz prvi raz detom a mama mi stale hovori ze ju nazimu musim zlozit😀ale sa mi to zda blbost ze ju stale skladat a rozlkladat😊ako ti riesite vy?
Aj my ju skladáme . Mame ju 5r 🙂
skladame
my ju tiez skladame a mame ju uz 6 leto
Len ju naspät zlozit taka rychlovka nebude 😂s kedy ju skladate (mesiac)
My mame tu 3m a tiez skladame. Mame ju uz styri roky 😉
My nechavame konstrukciu vonka ale siete odkladame
Skladate ich az ked zacina mrznut?
ja som ju tento rok stavala sama 🙂 tehotna... este bude pekne,tak nechame...ale cca v oktobri davame prec
Dakujem vsetkim za info. 😊
No asi sme jediní, ktorí ju neskladaju. Má v priemere 5m,metusim,ktorý blázon by ju skladal 😁😁😁
@blondiee83 no my mame tiež 5m a skladáme ju 5 zimu . Teda obaja sa podujmeme nato 😉✌️
@paola881 dole klobúk. My sme túto tradíciu nezaviedli 😁😁
My sme ju nikdy neskladali len prikryli plachtou velkou 😆
skladame
@blondiee83 nie ste😂my tie nie🙈ale
kazdy rok si hovorim, ze zlozime, aby nam vydrzala dlhsie
Konstrukcia zostava a siet + ostatne dolu 😉
ano skladame ju 🙂