icon

Ahojte,tie co mate trampoliny tak ich na zimu skovavate (slkadate)my sme kupili teraz prvi raz detom a mama mi stale hovori ze ju nazimu musim zlozit😀ale sa mi to zda blbost ze ju stale skladat a rozlkladat😊ako ti riesite vy?

avatar

ano skladame ju 🙂

17. sep 2016
avatar

Aj my ju skladáme . Mame ju 5r 🙂

17. sep 2016
avatar

skladame

17. sep 2016
avatar

@adula3334 dakujem no nepotesili ste ma 😯

17. sep 2016
avatar

my ju tiez skladame a mame ju uz 6 leto

17. sep 2016
avatar

@rodinkav a ved to je rychlovka...

17. sep 2016
avatar

Len ju naspät zlozit taka rychlovka nebude 😂s kedy ju skladate (mesiac)

17. sep 2016
avatar

My mame tu 3m a tiez skladame. Mame ju uz styri roky 😉

17. sep 2016
avatar

My nechavame konstrukciu vonka ale siete odkladame

17. sep 2016
avatar

Skladate ich az ked zacina mrznut?

17. sep 2016
avatar

ja som ju tento rok stavala sama 🙂 tehotna... este bude pekne,tak nechame...ale cca v oktobri davame prec

17. sep 2016
avatar

@ewuliik my tak ked zacinaju listy padat vo velkom...mame ju pri stromoch,tak sa tam zbytocne bordel drzi

17. sep 2016
avatar

Dakujem vsetkim za info. 😊

17. sep 2016
avatar

No asi sme jediní, ktorí ju neskladaju. Má v priemere 5m,metusim,ktorý blázon by ju skladal 😁😁😁

17. sep 2016
avatar

@blondiee83 no my mame tiež 5m a skladáme ju 5 zimu . Teda obaja sa podujmeme nato 😉✌️

17. sep 2016
avatar

@rodinkav my konstrukciu nechavame w dolu davama leb sietku a tu skakaciu cast

17. sep 2016
avatar

@paola881 dole klobúk. My sme túto tradíciu nezaviedli 😁😁

17. sep 2016
avatar

My sme ju nikdy neskladali len prikryli plachtou velkou 😆

17. sep 2016
avatar

skladame

17. sep 2016
avatar

@blondiee83 nie ste😂my tie nie🙈ale
kazdy rok si hovorim, ze zlozime, aby nam vydrzala dlhsie

17. sep 2016
avatar

Konstrukcia zostava a siet + ostatne dolu 😉

17. sep 2016