icon

Dnes ma naša lasočka 3.ročky a mi vyročie svadby,dostali sme ten najkrajši darcek pred tromi rokmi na naše vyrocie ❤ Našmu anielikovi želame len to najlepšie 😘 🎂

avatar

Jeej,margaretka 🙂 Vsetko nalepsie prajem 😉

11. okt 2016
avatar

@kikula85 dakujem🙂

11. okt 2016
avatar

Ake zname miesto ☺ vsetko dobre zelam malej princezne 😘

11. okt 2016
avatar

Dakujeme😉

11. okt 2016
avatar

Všetko najlepšie prajem! 😉👏👧

12. okt 2016
avatar

Dakujeme moja 😍

12. okt 2016