Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
rodinnevikendy2
23. jan 2014

ŠKRIATKOVINKY ŠASOVINKY rozprávkový tábor na Zochovej chate

Veselý tábor plný škriatkov, šašovín a lesných dobrodružstiev v prekrásnej prírode Malých Karpát. 

ŠKRIATKOVINKY

V rozprávkovom raji zažijeme nezabudnuteľné prázdniny plné zázrakov, čarovania a dobrodružstiev. Čaká nás lesná olympiáda  s lesným škriatkom Fúzikom, bosorečka Dorka nás naučí spoznávať bylinky a vyrobíme si vlastný herbár. Objavíme tiež mokré tajomstvá Vodníka Čľupka a zažijeme množstvo veselých vodných hier a špliechačiek v bazéne Image title

…budeme veľa šantiť v lese, vyrábať lesné bunkre, opekať  a táboriť, zahráme sa na pirátov, budeme tancovať i niečo pekné si vyrábať….a hľadať poklad!

Tábor je ideálny pre mladšie  deti 5 - 10 rokov, ktoré radi žijú vo svete rozprávok, príbehov, majú  veľkú predstavivosť a túžia sa stať hrdinami vo svojich vlastných  dobrodružstvách….

Tak poďte sa s nami hrať !

Kedy: 13. – 19. 7. 2014

Kde: V areáli chata Zoška v Malých Karpatoch, kúsok od Modry http://zoska.sk/ Ubytovanie v dvoj, troj, štvorlôžkových izbách, väčšina s vlastným soc.zariadením.

Cena: 180 € ( cena zahŕňa ubytovanie na 6 nocí, strava 5 x denne, každý deň čerstvé ovocie a zelenia, pitný režim, poistenie detí, zdravotník, odmeny pre deti, táborové tričká, iné materiálno technické zabezpečenie)

ZĽAVA  FIRST MINUTE DO 31.MARCA 170 € !!!

Zľava pre súrodenca: 8 €

Viac: http://www.rodinnevikendy.sk/skriatkovinky-sasoviny-zazitkovy-pobytovy-tabor-s-bazenom/

Začni písať komentár...

Odošli