icon

blbne internet banking niekomu v SLSP ci to len mne ? :( nemozem odoslat platbu

avatar

ja som robila pred pol hod a išlo mi

15. feb 2016
avatar

Vypisujete uz aj IBAN??? bez ktoreho Vam to po novom neodošle....

15. feb 2016
avatar

ja sa neviem vobec prihlasit banking

15. feb 2016
avatar

aj mne blbne

15. feb 2016
avatar

Mne sa neda prihlasit

15. feb 2016
avatar

aj mne blbne... tiež Vám pri platbe ukáže už len Iban a nie číslo účtu?

15. feb 2016
avatar

mna prihlasi a ked chcem spravit prevod a chcem podpisat sms klucom nepusti ma dalej :(

15. feb 2016
avatar

mne sa neda ani prihlasit

15. feb 2016
avatar

ASPON NEMINIEME RODICAK :D
😉

15. feb 2016
avatar

baby slsp už vam prisiel rodicak?? lebo mne slsp nechce ist tak neviem ...

15. feb 2016
avatar

@kikka1000000 prišiel,uz o pol9,skôr ako obvykle
Ale od banky to nezáleží

15. feb 2016
avatar
15. feb 2016
avatar

zevraj uz naskocil
@kikka1000000

15. feb 2016
avatar

baby uz vam to ide? mne stale nie

15. feb 2016