icon

prosim vas je v tescu v akcii tento domcek este za 62,99€? dakujem 🙂

avatar

v HC mali dva,jedna mamicka pred nami kupovala,nam sa usiel posledny......Hned ako bola akcia v letaku,hned v Hc oba predali.......Nechapem toto inak

24. mar 2016
avatar

Teda kupoval ho dedko pre svoje vnucence 🙂

24. mar 2016
avatar

@mamulienka2 no dufam ze u nas bude

24. mar 2016