Prosim Vas pekne cez aky payer pustate na PC detom rozpravky? mne ziaden nejde ide ma picnut
VLC player, treba mat v nastaveniach zaskrtnute vsetky koncovky na prehravanie
1. jún 2016
romannasport
autor@sisaz idem to kuk
1. jún 2016
Prosim Vas pekne cez aky payer pustate na PC detom rozpravky? mne ziaden nejde ide ma picnut
VLC player, treba mat v nastaveniach zaskrtnute vsetky koncovky na prehravanie
@sisaz idem to kuk
PLAYER