icon

v refexe davaju rodinku neviete niekde kde to je kdo to je ci sa im da dako pomoct?

avatar

Vraj maju mesačný príjem 222e...

11. mar 2016
avatar

@mamamoni a co to je?nech si stat zije z tohto ;(

11. mar 2016
avatar

tiež by som im rada nejako pomohla.....

11. mar 2016
avatar

@romannasport no veď to...toľko nevystačí ani na týždeň...neviem kde to je...tiež som pozerala a ťažko mi zostalo...

11. mar 2016
avatar

Chudak ten maličky chlapček!až do plaču mi je😢😢😢

11. mar 2016
avatar

Smutne je mi do placu ..

11. mar 2016
avatar

ked uz to davali mohli dat aspon nieco ako sa im da pomoct naco to tam potom davaju

11. mar 2016
avatar

aj ja som sa práve pýtala že ako zistím adresu.. rada by som im pomohla... nepozná ich niekto?

11. mar 2016
avatar

Skus napisat do reflexu.deticky suuu krasne boze ake o je nesprsvodlive☹

11. mar 2016
avatar

Smutné hmm ach aky je život nespravodlivy😞😞😞

11. mar 2016
avatar

@romannasport ja mam tc na babu z reflexu. Ona by mozno vedela ak tam este robi.

11. mar 2016
avatar

@lucia20 A nevedela by sito zistit?

11. mar 2016
avatar

@lucia20 mohla by si to prosím zistit a napísat nám adresu?

11. mar 2016
avatar
11. mar 2016
avatar

@lucia20 dakujem

11. mar 2016
avatar

Aj ja poprosím adresu...

11. mar 2016
avatar

@lucia20 dakujem

11. mar 2016
avatar

@geisha
@romannasport no akurat som sa vytocila...
😠😠😠😠 kedze je to firemny mobil, uz ho "zdedila" dalsia zenska a ta nema cas sa so mnou vybavovat. Ak chcem kontakt na kohosi z reflexu, tak mam volat v pondelok. 😠 ani ma nechcela nechat dohovorit. Och... neznasam ludi z markizy uz od modreho z neba... prd chcu pomahat... ale napisem jej este spravu, nech si aspon precita co som vobec chcela

11. mar 2016
avatar

@lucia20 napis jej ze ju dat do refexu 😀 DO tv aby ludia videli aku ma komunikaciu s ludmi 😀

11. mar 2016
avatar

Našla som na facebooku Jarmila Kováčová Reflex...cez ňu by sa nedalo zistiť?čo myslíte?

11. mar 2016
avatar

@romannasport vies co... toto je fakt skoda reci. Keby si videla ako komunikuju tv s ludmi a zvlast jedna tv. Ked chceli velicw srdcervuci pribeh mojej dcery do neba tak slubovali vsetko mozne. Akonahale som odmietla, lebo som nemala potrebu robit z dcery opicu, tak da ton velice rychlo zmenil a tetuska mi narovinu povedala, ze im ide len o sledovanost. No zle mi ostalo z celeho modreho neba

11. mar 2016
avatar

BABY NASLA SOM TO JE TO NA FB ZADAJTE SI DO VYHLADAVACA REFLEX A TAM TO DAVAJU

11. mar 2016
avatar

@romannasport mne to nenašlo

11. mar 2016
avatar

@yanka239 do vyhladavača vo FB si napis reflux

11. mar 2016
avatar

@lucia20 mala si ju poslať do riti.. ale vdaka za snahu

11. mar 2016