v refexe davaju rodinku neviete niekde kde to je kdo to je ci sa im da dako pomoct?
@mamamoni a co to je?nech si stat zije z tohto ;(
tiež by som im rada nejako pomohla.....
@romannasport no veď to...toľko nevystačí ani na týždeň...neviem kde to je...tiež som pozerala a ťažko mi zostalo...
Chudak ten maličky chlapček!až do plaču mi je😢😢😢
Smutne je mi do placu ..
ked uz to davali mohli dat aspon nieco ako sa im da pomoct naco to tam potom davaju
aj ja som sa práve pýtala že ako zistím adresu.. rada by som im pomohla... nepozná ich niekto?
Skus napisat do reflexu.deticky suuu krasne boze ake o je nesprsvodlive☹
Smutné hmm ach aky je život nespravodlivy😞😞😞
@romannasport ja mam tc na babu z reflexu. Ona by mozno vedela ak tam este robi.
@lucia20 A nevedela by sito zistit?
@romannasport
@geisha idem skusit
Aj ja poprosím adresu...
@lucia20 dakujem
@geisha
@romannasport no akurat som sa vytocila...
😠😠😠😠 kedze je to firemny mobil, uz ho "zdedila" dalsia zenska a ta nema cas sa so mnou vybavovat. Ak chcem kontakt na kohosi z reflexu, tak mam volat v pondelok. 😠 ani ma nechcela nechat dohovorit. Och... neznasam ludi z markizy uz od modreho z neba... prd chcu pomahat... ale napisem jej este spravu, nech si aspon precita co som vobec chcela
@lucia20 napis jej ze ju dat do refexu 😀 DO tv aby ludia videli aku ma komunikaciu s ludmi 😀
Našla som na facebooku Jarmila Kováčová Reflex...cez ňu by sa nedalo zistiť?čo myslíte?
@romannasport vies co... toto je fakt skoda reci. Keby si videla ako komunikuju tv s ludmi a zvlast jedna tv. Ked chceli velicw srdcervuci pribeh mojej dcery do neba tak slubovali vsetko mozne. Akonahale som odmietla, lebo som nemala potrebu robit z dcery opicu, tak da ton velice rychlo zmenil a tetuska mi narovinu povedala, ze im ide len o sledovanost. No zle mi ostalo z celeho modreho neba
BABY NASLA SOM TO JE TO NA FB ZADAJTE SI DO VYHLADAVACA REFLEX A TAM TO DAVAJU
@romannasport mne to nenašlo
@yanka239 do vyhladavača vo FB si napis reflux
Vraj maju mesačný príjem 222e...