#obed #vyvar #slanepalacinky
Ked ti je z cakania na drobceka v brusku dlho 😝🙂
@romikk22 a to je klasicke cesto na palacinky ? Ci? 😅
17. feb 2018
Ano receptik,prosiiim
17. feb 2018
romikk22
autor@dracica666 ano cesto na palacinky avsak namiesto cukru, soľ..
17. feb 2018
@romikk22 super dakujem 👍. Recept akurat na zajtra 😋
17. feb 2018
romikk22
autor@dracica666 Za malo 🙂 obalovala som ich v cesticku ( vajicka, korenie, sol, kusok mlieka, kusok piva plus polohruba muka ;) )
17. feb 2018
Veru aj ja zajtra spravím. Už som to veľmi dlho nerobila 😉
17. feb 2018
Toto ľúbime..robím v trojobale..😍😍😍
17. feb 2018
@romikk22 dakujem za tip 😚
17. feb 2018

Mňam, to sú tie plnené palacinky? na tie sa chystám zajtra 😍