Baby chcem sa spýtať brali vašim deťom nosné mandle,a ako to zvládli.
náš super,a sa nám veľmi uľavilo,ja vobec nelutujem,že sme mu ich dali vybrať,mal 3,5 roka,ked mu ich vybrali
Super, ľutujem, že sme neboli skôr.. 😊
My máme ísť zajtra ,tak som zvedavá,že najskôr dajú taký sirup a potom si ich uspia..
Som z toho trocha v strese ,a bohim sa že to prejde aj na dcérku máme 4.r.6mesiacov ..dajte rady aby sme boli silné
@martinka354 a keď ho brali na sálu v pohode,aj chcel vypit ten sirup,lebo mi máme trocha problém z,liekmi
@ruthova áno,on už ani nevnímal skoro,a oni jej to dajú striekačkou asi,bo nám tak dali,neboj oni jej to dajú,potom sa v pohode prebral,a večer nás pustily
Lepsie ako rodicia 😉
Baby napiste mi prosim z akych dovodov ich vasim drobcom vyberali. Dakujem
@zuzi302 ahoj,kde vás operovali,prosím?aj nás čakajú ušká a zrejme aj nosná mandľa,boli ste na 1 deň?dakujem
@smidka2279 ahoj na kramaroch v utorok bol mali s mužom hospitalizovaný. Malý mal ešte predoperačné vyšetrenia to kvôli anestéze a na druhý deň okolo 10,30 ho operovali. Večer o 18,30 som išla pre nich. Takže jednu noc tam spali.len čakali sme na operáciu 2 mesiace 🙄
*malý s muzom* malo byť 😮
Nas bol zasa vkuse zahlieneny,ale to boli hrce hlienov,nie normálny soplik,a večer ked si lahol,stradne ťažko dýchal a v noci chrapal ako slon,teraz je to super,nam sa velmi velmi polepsilo,vobec neľutujem
Môj bol v kuse chorý, zo zatekajúcich soplov kašeľ, zle počul na obe ušká, mal kvôli mandlí vpáčené iba bubienky.. Napokon mu ušká robiť nemuseli, stačilo dať von mandlu a bolo dobre.. Síce mi týždeň po zákroku ochorel, ale odvtedy bol chorý raz, cca pred mesiacom (zákrok bol robený v polke októbra)
Nam to robili v BB na jednodnovej v nemocnici.
Maly bol dovtedy velmi zahlieneny a sople mu nesli von nikdy. Teraz je to lepsie, sice nechrape a lepsie spi, no i tak bol uz od marca chory 2x.
Tak neviem.
No operaciu zvladol perfektne. Bol v celkovej anesteze, ziadny sirup mu predtym nedali, rovno ho vzali na salu a tam ho uspali.
Po prebudeni bol vesely, liecenie v poriadku, ziadne nasledky
Brali. Dcera to zvladla dobre. Nemala bolesti, hojilo sa to bez problemov.