Baby mali ste niektorá v tehotenstve nízky draslík.Čo Vám pomohlo?
ja som mala pri všetkých troch a mne nezabralo nič! absolútne nič! len som musela vydržať do porodu
28. nov 2016
Baby mali ste niektorá v tehotenstve nízky draslík.Čo Vám pomohlo?
ja som mala pri všetkých troch a mne nezabralo nič! absolútne nič! len som musela vydržať do porodu
JA SOM MALA....dali mi akési tbl...a kázali jesť veľa banánov