Skracovanie krčka mali ste niektorá? kedy ste porodili?
Skracovanie este nic neznamena pokial je tuhy a zavrety.. Len sa setri a vykladaj nozku
*mozes aj obe nozky 😂😂😂😂
Obe tehu - 1. Porod 5 dni pred terminom, 2. Porod dvojicku 3tyzdne pred terminom (ale to aj kebyze neporodim tak o par dni mi porod vyvolavaju 🙂 .... ono sa vacsinou pise ze predcasny porod pride z nicoho nic v podstate ... jasne netreba to podcenovat ale treba sa dostat do pohody a stavu ze vsetko bude ok 🙂 pozri si poradnu na poroenice.cz mna to velmi ukludnilo tam o skracovani krcku vela pisu
Pri oboch dokonca ma az do nemocnice posielala a obe vyvolavanu v termíne :D
Mala od cca 20tt a rodila som 9dni po TP...a moc som sa nesetrila 🙂
Skracovanie krcka od 27tt a porod v 32tt.ja by som to nepodcenovala
Ja som uz kvoli tomu tyzden v nemocnici. Zacali sme 34tt. Dufam, ze vydrzime co najdlhsie.
Ja som mala od 30 tt a bola som v nemocnici 5 týždňov. Nakoniec sa narodila 37+1
Ano, od 26. týždňa, rodila som v 40. po vyvolávačke 😁🙊