Nepostipalo Ta nieco? Dieta? Hmyz?
10. jún 2017
ja som take mala pred rokom,vylakalo ma to riadne...bola som na koznom,dali mi mast,po tyzdni uz som to nemala...
10. jún 2017
Radsej zajdi k dr.
10. jún 2017
Ja som take mala, ked ma otlacila kostica z podprdy..ale ako pisu vyssie, radsj ku dr.
10. jún 2017


Možno ti len žilka praskla..keď vravíš že si sa nebuchla..