@markaterka netuším, ešte som to nikdy nemala. Najskôr to trochu svrbelo,ale teraz už nie len sa robia nové🤷🏻♀️😞
@sabyyy pasový opar,treba antivirotiká nasadiť
Mala som to cca2 mes.späť
@salinecko123 môžem sa opýtať z čoho to vzniká?
@sabyyy oslabená imunita
Ak si prekonala kiahne v detstve zostane ešte aj v dospelosti ložisko ktr.stále drieme v človeku,nie každému sa to ešte prejaví.Mne žiaľ áno.Spúšťačom je aj psychicka záťaž.
@salinecko123 bola som dnes u lekara, tak povedal že ma niečo pravdepodobne uštiplo alebo pohrýzlo🤷🏻♀️
@sabyyy fúha som prekvapena,mne takto pasovy opar začínal.Tiež keď mi to začalo ja že štipanec,potom sa mi to urobilo asi na 3mestiach už mi to nedalo a na 4 deň som išla ku kožnej.a bol to pasovy opar.Ani vo sne by mi to nenapadlo.





Pásový opar?