Alebo, so slobodou (ta dospelosť) prichádza aj zodpovednosť.. A tu deti nepotrebuju takže sa im žije "ľahšie"
23. apr 2024
Ja by som nechcela byť dieťa. Iba sa teším keď deti vyrastú aspoň do takej miery, že budú ešte stále doma, ale ja si budem môcť len tak poobede ľahnúť na gauč a oddychovať a v noci sa súvislé vyspať 😬🤣
23. apr 2024
ani jedno ani druhe 😀
23. apr 2024
ja nie
23. apr 2024
23. apr 2024
Ja urcite nie.
23. apr 2024

Tak tak... A hneď by som zmenila moju detskú nespavost a teraz by som bola správe dieta