icon

Amen🙏

avatar

Tak tak... A hneď by som zmenila moju detskú nespavost a teraz by som bola správe dieta

23. apr 2024
avatar

Alebo, so slobodou (ta dospelosť) prichádza aj zodpovednosť.. A tu deti nepotrebuju takže sa im žije "ľahšie"

23. apr 2024
avatar

Ja by som nechcela byť dieťa. Iba sa teším keď deti vyrastú aspoň do takej miery, že budú ešte stále doma, ale ja si budem môcť len tak poobede ľahnúť na gauč a oddychovať a v noci sa súvislé vyspať 😬🤣

23. apr 2024
avatar

ani jedno ani druhe 😀

23. apr 2024
avatar

ja nie

23. apr 2024
avatar
23. apr 2024
avatar

Ja urcite nie.

23. apr 2024