icon

Práve na mňa "vyskočila" Britney Spears na IG..prečo jej ten profil nezakážu 🙈 ale je mi jej na jednej strane ľúto..

avatar

Nestatstny produkt showbiznisu...nezvladnuta slava a vsetko s tym spojene

24. jún 2025
avatar

Podľa mňa by ju mali zbaviť svojprávnosti....Hrôza.

24. jún 2025
avatar
@evita11223

Podľa mňa by ju mali zbaviť svojprávnosti....Hrôza.

@evita11223 zas? 😲

24. jún 2025
avatar

čo sa jej stalo???

24. jún 2025
avatar

Mne jej je luto. Kedysi som ju sledovala viac. Ti co ju mali chranit a pomahat jej,ju mali ako pekny biznis. Potom podla mna ju dost poznacil rozchod s Justinom T. a hlavne ako sa o nej vyjadroval potom. A potom to pomaly slo dole vodou. Potrebuje urcite pomoc

24. jún 2025
avatar

Moja puberta/detstvo. Mala som ju rada, i neksor, keď tvorila. Teraz uz nesledujem

24. jún 2025
avatar

Čo stvára tentokrát?

24. jún 2025
avatar
24. jún 2025
avatar

ak si dobre pamätám, Britney má buď bipolárnu poruchu, alebo hraničnú poruchu osobnosti. Môžem tak akurát s ňou súcitiť. Nevieme, čím si prešla, čo prežila a v akej fáze sa momentálne nachádza 🤔 Každý by bol rád zdravý. Bohužiaľ, nie každému je dopriate.

24. jún 2025