Práve na mňa "vyskočila" Britney Spears na IG..prečo jej ten profil nezakážu 🙈 ale je mi jej na jednej strane ľúto..
Podľa mňa by ju mali zbaviť svojprávnosti....Hrôza.
čo sa jej stalo???
Mne jej je luto. Kedysi som ju sledovala viac. Ti co ju mali chranit a pomahat jej,ju mali ako pekny biznis. Potom podla mna ju dost poznacil rozchod s Justinom T. a hlavne ako sa o nej vyjadroval potom. A potom to pomaly slo dole vodou. Potrebuje urcite pomoc
Moja puberta/detstvo. Mala som ju rada, i neksor, keď tvorila. Teraz uz nesledujem
Čo stvára tentokrát?
ak si dobre pamätám, Britney má buď bipolárnu poruchu, alebo hraničnú poruchu osobnosti. Môžem tak akurát s ňou súcitiť. Nevieme, čím si prešla, čo prežila a v akej fáze sa momentálne nachádza 🤔 Každý by bol rád zdravý. Bohužiaľ, nie každému je dopriate.

Nestatstny produkt showbiznisu...nezvladnuta slava a vsetko s tym spojene