icon

Ten Leošov text nemá chybu 😀

avatar

Ja mám Leoša veľmi rada

26. feb 2025
avatar

Aj ja ho počúvam od svojich 13r

26. feb 2025
avatar

Tam sa o spievaní nedá hovoriť 😀

26. feb 2025
avatar

👍👍👍👍👍

sticker
26. feb 2025
avatar
sadkoni
autor

@filory nie ale ide o ten text 😀

26. feb 2025
avatar

Ja zboznujem tuto pesnicku, presne pre ten text!

26. feb 2025
avatar

Ja zboznujem maresove pesnicky a pala Haberu 🥹🥹🥹

26. feb 2025