Ten Leošov text nemá chybu 😀
Aj ja ho počúvam od svojich 13r
26. feb 2025
Tam sa o spievaní nedá hovoriť 😀
26. feb 2025
👍👍👍👍👍

26. feb 2025
Ja zboznujem tuto pesnicku, presne pre ten text!
26. feb 2025
Ja zboznujem maresove pesnicky a pala Haberu 🥹🥹🥹
26. feb 2025
Ja mám Leoša veľmi rada