je aj nieco ine ako messenger aby som si mohla pisat s ludmi na fb?cez telefon
FB LITE 🙂
10. nov 2016
Yahoo messenger, skype
10. nov 2016
safranca15
autor@sisa678 toto ide ked nepojde skusim ine diky moc
10. nov 2016
je aj nieco ine ako messenger aby som si mohla pisat s ludmi na fb?cez telefon
FB LITE 🙂
Yahoo messenger, skype
@sisa678 toto ide ked nepojde skusim ine diky moc
Viber, whatsup messenger