Zdravim, maminy viete mi poradit ohladom poistenia auta ? Ideme s detmi prvykrat k moru, poistenie osob mame zaplatene to nam robila pani co nam robi zajazd, ale pre klud duse myslim ze je by bolo vhodne poistit aj auto, vedel mi mi niekto poradit kam zajst pripadne o co ziadat kto ma skusenosti ? Vdaka
No mame len klasicku zakonnu poistku, ale myslela som, take od - do presne na dni dovolenky, ze sa pokazi auto
@salije áno, to je to Poistenie nepojazdneho auta. Tak sa to vola, hod do guglu
@jessennykvet aha to som nevedela, skusim pogooglit
@salije ja som to riesil tyzden dozadu a neporiesil.
https://www.union.sk/poistenie-auta-na-dovolenku
tu sa poistenie vztahuje len na:
Poistenie platí aj v prípade, ak k nepojazdnosti auta dôjde v dôsledku:
havárie, živelnej udalosti alebo stretu so zverou.
Ak sa len pokazi,ze prestane ist smola,poitenie to nekryje.
v PZP mam pripoistenie asistencnych sluzieb,t.j. odtah vozidla do najblizsieho servisu a ubytovanie v hoteli max 3* na dve noci hradi poistovna.
Toto pripoistenie mam aj v cestovnom poisteni. Je na mna,ktoru asistenciu si zavolam keby nieco - opravu si musim hradit sam.
@jarinosk v pondelok to pojdem vybavit, jelen stoho co si pytat, akoze netrvrdim, ze sa nemoze stat aj to co si spominal, ale predsa len by som bola radsej pre klasicke pokazenie auta, priste nieco odide-nenastartujeme... mame stvorrocnu fabiu kupovanu novu, ale po prvej technickej uz hovorili co pride na rad ked sa zacne kazit a nebude to dlho trvat...a ako mame my robenu PZP netusim, no pochybujem ze s asisitencnymi sluzbami..
Môžeš aj online, poistenie nepojazdneho auta. Union, ČSOB...